we can all use magic

17. února 2011 v 21:53 | linda
http://www.wildfoxcouture.com/media/collections/2010_spring/page27.jpg

cat like thief by box car racer | 125

už mám hotovou jednu tašku, myslela jsem že se udusím sice, protože ja na ni hromada barvy ve spreji a ještě vetší hromada laku na vlasy aby držely ty třpytky. ale tak, nevadí, protože je to 30sec2mars taška ;D btw, tuhle děsněcool zkratku používá tomáš, takže tak.
dnes jsem nešla do školy, neboť jsem usla včera v pět odpoledne, spala do půl desáté a ve čtvrt na jedenáct jsem šla spát zase, ráno mě bolela hlava jako střep a taky snad všechny svaly co mám, takže jsem spala až do nevím kolika, každopádně dohromady to bylo nějakých devatenáct hodin. což je celkem husté. dneska mám paralének a už jdu pěkně do školy, protože máme jen pět hodin. jo a první hodinu máme polčáka tyvole, bohužel mi to pajinka právě zakázala bulnout.
až budu booohatá, tak vykoupím wildfox. nebo lépe, vymyslím něco stejně úžasného a na tom zbohatnu :D nebo chci točit a vymýšlet ty jejich videa, prostě je to úžasný. celý den projíždím hromadu fashion blogů a vyklikávám weheartit, takže jsem přeinspirovaná a tak bych asi už radši měla jít spát.
martinovi dneska přišla čepka pěkně, volalo mi pépéelko, že tu bude do čtvrt hodiny a asi tak do dvou minut zvonil. není na ně spoleh. jo a taky přišel lístek od kii, takže mám teď dva, HAHA! mohla bych ho draze prodat na černém trhu! no, ikdyž není to ten dopředu, takže spíš asi nic. neštěstí je zažehnáno.
jinak ta fotka nahoře v záhlaví je tak blbě ustřihnutá schválně, to aby vůbec nebylo poznat, kdo na ní je! ;D
vzhledem k tomu, že jsem chudá (pořád jsem nedostala kapesné a asi a ni nedostanu. zasraný lyžák!), tak teď dražím na aukru mikinu za dvacet tři korun. chci ji vyhrát, prosím pěkně! což mi připomíná že doprdele musím zajít za kubajzem pro tu mikinu co tam mám od silvestra a daniel by mi už mohl donést to tričko tyvole.
 


Komentáře

1 Sush Sush | Web | 18. února 2011 v 18:12 | Reagovat

úžasný design, fakt se ti moooc poved, jako vždycky samozřejmě a logo úplně originální :)) <3... závidím ti ten concert 30STM, fakt moc, ta taška je fajná, mám strašně ráda handmade věci :D :).. já bulala dnešek :DDD... já už bych se tem přiroďák měla učit, bo homáme v pondělí a než já se to všecko doučím :DD.. jinak já bych si táák ráda koupila nabíječku na ipoda, kdybych nějakého měla <3.. já chcu ipoda už asi tak 43525 let, hlavně 4. nebo 5. generaci :DDD...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.