s t a y p o s i t i v e.

17. dubna 2011 v 20:22 | linda
Tumblr_kyn30jsvxo1qa2g5oo1_500_large

country radio. ano. až tak.

zrovna sedím v obýváku a láduju se paprikou. teda, v obýváku s výhledem na kontejnerové překladište, který se nachází v bytě na praze patnáct. so far, i'm loving prague. potkala jsem už holku se zelenýma vlasama po pás, geje s kamarádkou s úžasným kvěinkovaným kufrem, hromadu stylových asiatů a totálně ožralé američany. kdyby mi tady máma pořád nebrečela nostalgií, tak je to opravdu krásný výletečeček. nejlepší je samozřejmě fakt, že nejdu do školy, chňo chňo!
alena je, nutno říci, fakt nejlepší :D jednou budu bydlet v bytě na identickém místě. člověk sleze dvě patra a ve vedlejším vchodě je kavárna, hned vedle samoobsluha a naproti TRAMVAJ. ano, hned naproti východu z baráku. prostě je to byt na strategicky nejlepším místě, asi tak tři minutky od metra a dvě a půl od mekdonaldu. jo a kiki, asi tak šest minut od výstaviště holešovice!
potřebuju nakupovat, nutně. doufám, že to stihnem ještě tady. nechce se mi nakupovat v ostravě, jako jo, chce, lepší než nic, ale v praze je to štýýýlovější. ehm ehm. ne, je tady toho víc na jednom místě a já jsem líná jako praaaaase jak zjišťuju. potřebuju nějakou tašku cestovní. ta co mám teď se nedá nosit jak zjišťuju kurvadrát.
nemám tady notebook a nemůžu se v krizi nudy koukat na south park. oooooomg. potřebuju denní dávku cartmanova kurvadrát a seru na vás, jdu domůůůů!
alena mi mimochodem věnovala asi troje stíny, čtyři rtěnky a tři lesky. woohoo! nemusím utrácet!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.