so where are you now?

11. března 2012 v 14:58 | linda
Tumblr_m0pztkxjox1qep56go1_500_large

suego faults by wolf gang

takový šuflík budu mít taky. nevím proč, ale úplně mě okouzlil a příšerně moc se mi líbí.
měli jsme zase vystupko, sekli jsme se ve sklepě a nešlo otevřít, takže jsem se málem poblinkala strachy. taky jsme to odtancovali jak ocasové a byli tam zase největší pankeři, když já jsem za největšího hopera. mám na to fakt štěstí. musím vypadat jako řádný přeběhlík. fany má nádherné vlasy
mám doma lístek na rfp a pořád na něj koukám jak je pěkný a už se příšerně těším, až tam budem. doufám, že nebude pršet celou dobu. jako jo, většinou prší aspoň den, ale prostě.. chci slunko. abych nemusela táhnout moc věcí. myslím prakticky.
venku prší a líbí se mi to, je to zvláštní, včera se mi to nelíbilo ani trochu. byly jsme na tančírně, kde sem se zase společensky unavila, patřičně, tudíž když jsem běhala se kouknout ven do jistého výklenku, tak jsem dycky zmokla jako prase a na těch světlých šatech od kiki to bylo dost vidět. ale tak co. byla to sranda, s markem jsme tancovali čardáš hahahá! a mám pocit, že jsem na milionačtvrt fotkách. no, tak couž.
kdyby se někomu chtělo semnou jet na grape na slovensko, v srpnu, tak by byl moc hodný. já bych tam chtěla, víte.
máma mi nechce koupit konversky, že mám bot až až. koupila si teď nové kozačky. třetí boty za dva měsíce. bolí mě nohy a jsem ospalá a furt se po mě něco chce. fuck this. asi se pokusím usnout, abych se jen neválela a nepindali, že nic nedělám.
spala u nás tejinka a je posraná z danka. hahahááá!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.