it's glorious outside!

14. dubna 2012 v 14:59 | linda
F2a56e2e292ee05a893d440b2f8655fa_large

step up by enter shikari

za tyhle dva týdny se toho asi stalo celkem dost, takže si zkusím na všechno vzpomenout, což se mi nepovede a pak budu nasraná ale to je stejně jedno, protože jak říká kubátková. dokud ti lidi neví, tak prostě kecej, oni to stejně nepoznaj. how evil of me!
byly jsme s kik ve fjužnu, což bylo fakt husté, byla to sranda, měli jsme moc dobrý dort, po strašně dlouhé době jsem viděla anežku a tak, takže dobrý. skončila jsem s tancováním, protože mě to přestalo brát a kdyžtak začnu zas příští rok. speaking of dancing, barnajs tancuje hustě jak cíp. konec vsuvky.
velikonoční prázdniny byly úplně nejlepší na světě, jelikož jsme s telmou jely na indie session, která byla super a byli tam samí normální lidi a jane a kelly a ták. navíc jsem nikoho neměla doma, muhaha! taky jsme byly v plan b na porcelaine people a manetti, jely tam na slepo a potkaly hromadu známýc, fuckyeah! a taky jsme dobíhaly na stodolní na vlak přes koleje jak debilové. v neděli jsem potom byla v barráku na metalcore či co, kde jsem byla sama a bavila jsem se s veils, FUCKYEAHJAKCIP. už se těším do anglie jak cyp. a mám ji zaplacenou, woohoo!
taky jsme někdy za tu dobu byly pít s venďou a s pajou a s beou a zvracela jsem, protože jsem se točila na kolotoči na dětském hřišti, ale to je jedno, žejo. partyhell, whatever. sranda jak cíp, to se musí nechat. druhé ráno jsem od táty dostala dvoulitrovku coly na spravení. jo a tina měla narozky!
jsem ostříhaná a nabarvená a vypadám jak očkubané kuře a čekám, až to zase nějak doroste, protože tohle mě děsně nebaví. aspoňže ta barva je supr jako dycky. terka říkala, že pre ji prodávaj i v kombajnu, tak tam musím jet a koupit jednu i vendi, protože trpí v mekáči. to dá rozum, ne?
na to, jak dlouho jsem zase vydržela nedělat enter shikari from planet earth jsou bohové, tak o tolik víc se mi to chce delat dneska. dobrej plán, že?
zítra jdem k dankovi na superdlouhý filmový maraton a na lasagne, tak už se těším a mám na ně chuť. nom. jinak mé nejdražší sestřenici jebe, kdyby to někoho zajímalo. end of story.
už umím na basu seven nation army a kdeco od subways, hysteriu od muse a dokonce i béútété vole. jsem prostě děsnej basák kámo a pořád si brnkám a úplně vím, že to všechny sere, hahahá!
at the end of the day, it's just cinnamon. takže se mějte. mucq
 


Komentáře

1 lady-nik lady-nik | E-mail | Web | 14. dubna 2012 v 15:44 | Reagovat

:DD ty seš ujetá jak cííp :DD

2 Sush Sush | Web | 14. dubna 2012 v 21:08 | Reagovat

nabitý týden :D !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.