jaká je barva tvojí noci

26. dubna 2012 v 23:18 | linda
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/529289_3192686932462_1124575788_32336222_1182291067_n.jpg

lepší timing by bonus

nevím co se děje všechno. danek jede pryč a to je napíču ale what can i do about it, žejo. poslouchám si bonuse. mí rodičové danka strašně žerou a to ho vůbec neznaj. maras. nevím co se teda dělo, až na to, že neska bylo děsné horko, takže si sem radši napíšu, co se bude dít, abych to příště věděla, co se dělo. you get me?
z událostí minulých stojí za zmínku asi to, jak se tina rozbrečela v práci, jak jsem jela za tejinkou do ostravy a provedly jsme výletík do poruby z důvodů přísně tajných a potom jsem byla strašně v píčyyy. to, jak jsme odešly z trencové akce v mjuziku za lepším programem a potom jsem do půlnoci byla na zkušebně, nechápala a hrála need for speed. to, jak jsem se po cestě ZE zkušebny ztratila a byla ještě asi tři dny mimo, jak na nás útočily ufolampiony a ták.
teď bylo v pondělí volno, kvůli příjmačkám, v úterý jsme se nějak posekali první hodinu, středa na devět, dneska se to prostě nějak dalo přežít páč jsme ráno byli na výstavě a zítra poslední zvonění, fnuk. aspoňže jdem ráno na kafčáka a máme málo hodin a budou ty programy. bude to smutné, vždycky mi to příjde strašně smutné. anyways. vemu asi foťák.
nevím, zda jít zítra s děvčaty na tančírnu, či ne. hm. jinak nevím, co je za plány. v sobotu asi jakože pouť, odpoledne, večer potom rozlučka a můj těžký úkol dotáhnout drahého domů. lukin fourd jak cíp. ale prý bude vanilková vodka.
příští dny pak budou velice nabité. v neděli až se vrací můj tatínek, takže budu asi muset uklízet či co, v pondělí nic, v úterý státní svátek a jdu do fjužnu, woohoo! superbombabezvacool věc. ve středu (!!) jedem se školou do zoo lešná, což je parádičta a v ostravě je majáles, takže když by se to stihlo, tak by to bylo kombo uplně. ve čtvrtek přichází nejvícnapičuden kdy jedu nekřesťansky ráno na ostravu - svinov a potom na bazén kvůli vodáku, kam se bojím protože jsem tlustá end sou on. v pátek nějaká vyjebaná písemka z biologie a v sobotu co? buď nojs perejd @ barrák či kde to bylo, NEBO (!!!!!!!!) electronic beats @ archa. volím za bé prosím pěkně.
dneska oznámili na rfp crystal castles, takže mám děsnou radost. kdyby to někdo ještě nevěděl.
foto hore by my beautiful self. mucq
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.