david rath je kokot

16. května 2012 v 23:15 | linda
http://data.whicdn.com/images/9031113/tumblr_ljnkgzJBz01qhaaido1_500_large.jpg

light a roman candle with me by fun.

i'm having tons of fun recently. možná je to proto, že jsem pořád s někým. dost často se jenom tak flákáme s honzou a když se mi podaří ho překecat, tak dokonce předstírá, že je můj starší bratr abych se mohla klouzat na prolízce u mekáče. prolízky u mekáče jsou sjůpr bajdvej. u mekáče je supr taky jedno kotě, které se semnou skoro kamarádí ikdyž z něj kýchám a taky venďa která tam válí peckybomby.
zítra jdu teda vendul barvit vlasy, na stejnou barvu jako mám já, za kterouž vděčím radimovi, protože se mi na ni zašel zeptat, žejo. barva je nejvíc boží a miluju moje vlasy at the moment. speaking of things i love, misfits jsou nejlepší věc vůbec. miluju misfits a třetí řada je NADPOZEMSKY boží. fokin emejzin
píšem zítra z ryb. neumím ryby, nesnáším ryby, ale měla jsem dneska sendviča s tuňákem, takže. mimochodem jsem dostala jedničku z matiky, jo, nedělám si prdel a jedničku z CHEMIE. jo, taky si nedělám prdel. maras. takže až na to že propadám asi ze čtyř předmětů se mám ve škole pětihvězdičkově a proto jdu s dejankem zytra konečně zarelaxovat, žejo.
až budu mít čas, tak si začnu stahovat čtvrtou řadu fringe. těším se jak blázen, protože fringe je nejnávykovější věc pod sluncem. navíc, beztak mi budou stačit zas tak tři díly maximálně na to, abych milovala petera bishopa. momentálně sice miluju setha z misfits ale to nevadí. seth se tohle vůbec nemusí dozvědět.
byli jsme ve stounisku na b.u.t.t! jo, kdyby to někdo nevěděl. bylo to pěkné. mohla jsem si zpívat nový song, protože jsem ho znala ze zkušebny, olin si točil jak mu přeju k narozeninám, revelation po nás s kiki chtěli ať je vyfotíme do tourdeníčku a bylo to také fajné prostě. všecko je poslední dobou také fajné až na to, že bych ve škole jen spala a vraždila toho, kdo ji vymyslel. nesnáším gympl do morku kostí.
 


Komentáře

1 Verča Verča | Web | 16. května 2012 v 23:30 | Reagovat

fajn obrázek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.