i know you're bleeding baby

3. června 2012 v 19:35 | linda
http://stream1.gifyo.com/pictures/12/large/32c52ed864c30cd76e895c180bd87e9a-588039424.gif

honest by band of skulls

nesnáším školu. každoroční stav touhle dobou, takže už se ani nedivím. dostala jsem komisionálky ze španělštiny a mám pocit, že ze všeho rupnu. pořád. nejpříhodnější by teď bylo umřít, děkuji mnohokráte, ano ano.
mám růžové vlasy. jakože nemám, ale jsou nabarvené růžovou, takže jsou zase takové jako bývávávala manic panic. jestli jsem kdy prohlásila, že červená je děvka, tak odvolávám s hlubokou omluvou toto tvrzení. růžová je děvka. příšerná. můj méďa béďa je obarvený od mých vlasů jak na něm spím a to není dobře.
nechala jsem si na den dětí píchnout septum, takže teď je to třetí den co ho mám, bolí mě nos a musím si ho vyplachovat slanou vodou, což není příjemné, ale co bych pro to, aby si všichni mysleli, že vypadám jako vůl neudělala. žejo. jsem obětavá.
z neděle na pondělí u nás teda byl radimózo a byla to fakt prdel, kdyby mě nechtěl sežrat potom v pondělí sršeň. jop, tak nějak.
mám teď dilema, protože jsem našla fotky jak jsem vypadala před rokem a jediné na co jsem přišla, je to, že vypadám drasticky jinak ale nevím, jestli vypadám líp, takže. filozofická myšlenka, lol
nevym co psát, aj hejt maj lajf bičis
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.