neverending story

24. září 2012 v 16:44 | linda
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/383341_3834728343096_602184953_n.jpg

parallax by atlas sound

sedím, lomeno ležím ve dvou peřinách a léčím se. po dlouhé době mám zase totiž jednou fakt tu smůlu, že jsem nemocná a nejsem ve škole ne proto, že bych si jen tak zamanula. nebaví mě to. včera večer jsem myslela, že umřu jak mi bylo špatně, ale naštěstí už je to lepší a můžu se koukat na filmy a seriály a být na tumblru a dělat hovno.the ethernal sunshine of a spotless mind je dost dobrý film. uvidíme jaká bude ta marie antoinetta.
jsem závislá na la ink, miami ink, ny ink, kat von d, megan massacre, tetování, tetovacích strojcích, kreslení a na všem tadytom. ze všeho nejvíc na světě teď chci umět kreslit a být tatér. díky. což mi připomíná, že tenhle týden už asi KONEČNĚ jdeme s kotětem na to tetování koťat (hahaha hahaha ha) k jurovi. což už se taky nemůžu dočkat.
nevím jak je venku a mám chuť na cigaretu. tenhle víkend mám zas plánů jak cyp a nevím, který vyjde ale v pondělí chci na ladispjut, i kdyby nikdo z těch dementů co měl jet semnou nejel. asi tak. nenechám si to utéct za nějaké tři kila, když už tam budu, žejo. tss.
chci back to england, protože tam to bylo tak strašně boží, že to až možné není. jako jo, teď tenhle týden zase byl taky strašně boží, když jsme byli doma s radimem, ale londýn je londýn. muah,
 


Komentáře

1 v. v. | 25. září 2012 v 11:24 | Reagovat

marii antoinettu miluju!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.