some girl's mothers are bigger than other girl's mothers

25. září 2012 v 23:14 | linda
http://data.whicdn.com/images/37877936/tumblr_mamt5d2p9i1qdvapvo1_500_large.png

cementery baby by girl in a coma

učím se tady slovíčka do španělštiny con mi madre, ale už na to seru, protože jich je devadesát. umím jich něco kolem padesáti a na tu další čtyřicítku se doopravdy necítím. necítím se vůbec na nic co se týče slovíček a to mi chybí ještě ty další do ájiny. konec září a už mám skluz v písemkách. nejsem to náhodou já? hahaha hahaha ha.
vymýšlím plány na víkend. vymýšlímE plány na víkend. zatím to vypadá, že pojedem visitar mi padre y mis hermanos (za tatinkem a sourozenci, pro nešpanělštináře, jo.) kdyby to vyšlo, tak by to bylo fajn, protože tátu jsem neviděla dvěste let pořádně. což je smutné. a pije se tam víno, což je veselé. snad to vyjde.
máma dneska měla zase problém se mnou a s mýma ušima. nechápu to. centimetrové díry v uších prostě nejsou problém a kdo říká, že jo, ten je omezený. to, že je moje máma omezená není žádná novinka. poslední dobou vůbec má nějaký problém semnou a říká, že se jí měním před očima a že jsem cizí a blá blá a ať se uklidním. je omezená. omezuje můj osobní projev okolnímu světu. omezená.
nalakovala jsem si nehty na levandulovo. levandulová je pěkná a mám na to chuť na jogurt dobrá máma lesní směs. taky jsem si během své nemoci stačila vybrat výšku, kterou mám buď v brně nebo v olmu, což je ideální, protože i mi madre říkala, že v olmu přece bude radim a tak to bude vklídu. takže tak. svědí mě moje druhá dírka v pravém uchu. fuck thissss
taky jsem si koupila dneska novou tužku na obočí a tvářeknu, like anybody cares. like anybody cares about anything that i write. tss. konec výkecu.
 


Komentáře

1 Anhi Anhi | 25. září 2012 v 23:21 | Reagovat

mně ty tvoje články tak chyběly. :D :D miluju je! miluju tebe! :D

2 v. v. | 26. září 2012 v 9:03 | Reagovat

kámo cože?? Ty ses rozhodla nejít do Ovy?? NO tak to jdeš pěkně za náma do Brna!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.