didn't i my dear?

15. října 2012 v 13:56 | linda
http://data.whicdn.com/images/40032520/tumblr_mbupqmWj5n1r3us3qo1_500_large.jpg

after the storm by mumford & sons

máme s kotětem nová tetování. jsou to kočky. bolelo to jako prase, pořád se mi nesloupaly všechny strupy, máma tu tetovačku nesnáší, já chci prostě jenom další a to je tak všechno. aj lajk maj kityketz. dej ár kjůt, okej? jediné co mě na nich sere je to, že si teď samozřejmě ten kousek nohy nemůžu holit a to je děs. trpím.
procházím příšernou krizí nesnášení svých vlasů a sebe obecně, nic se mi na mě nelíbí a nevím, jestli už nepřišel čas nabarvit si vlasy na hnědo na chvíli. přecejen svítím už víc jak rok. ale je mi jasné, že to budu chtít zpátky červené tak do týdne, takže. nemám tušení. chci něco jinačího a ták. nechcete mi někdo něco udělat s vlasama? thanx
dneska nejsem ve škole, protože předstírám nemoc aby nebyla drahá třídní nasraná, že jen lítám po doktorech. venku svítí slunko, já jen ležím v posteli a nemám sílu donutit se zajít si pro cigarety. je to hrozné. vím totiž, že se musím aspoň učesat a vyčistit si zuby, abych tam mohla jít a to se mi tak nechce, že prostě pořád jen ležím. má lenost nezná hranic.
byli jsme taky s drahým na fren music, kam už nikdy nechci, protože frenštát je plný kokotů a na tančírně, která byla taky plná kokotů ale na to jsme všichni zvyklí. navíc u bei byla příjemná áftrpárty, takže večer zachráněn. jo a olin s verčou mají super byt. aj lajk it.
jdu něco dělat. vyhrabat se z nory. a tak. jinak mi jebne.
 


Komentáře

1 johan johan | Web | 15. října 2012 v 19:04 | Reagovat

zrovna hledam nejakou supr kocku a taky mam v planu si nejakou vytetovat))
a o tvych vlasech nemluv! jsou naprosto bozi

2 Anhi Anhi | 16. října 2012 v 17:52 | Reagovat

ty tvoje kočiny miluju. :)) a jenom pomyšlení z holení toho místa mě bolí. :D :D taky mě mrzí, že teď procházíš tím obdobím, kdy se nelíbíš sama sobě. nechápu proč, vždyť ty jsi jedna z DA BEST PEOPLE IN THIS WHOLE FUCKING WORLD. pac a pusu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.