we are the lucky ones

22. října 2012 v 21:59 | linda
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mc7ar5hGIz1ri2hm9o1_500.jpg

thursday by iLL∆

takováhle máma jednou budu. těší mě. musím teď dělat milion jiných věcí a přesně proto píšu na blogísek, žejo. klasika. dneska jsem bežela ráno na dvojku jak kokot a málem jsem se pak poblila, následně jsem se ve škole složila a brečela jako debil, načež mi opět bylo lépe, protože takhle já to mám dycky a pozbytek dne jsem vypadala jako fetka.
mám hnědé vlasy, nevím proč. jsou teď sice krásně rádobyzdravé ale zato hnědé a já musím být teta ariel až se isabella narodí a začne mluvit a tak. takže stejně někdy asi na červeno půjdu, ikdyž drahý nechce. momentálně si užívám normálnosti, toho, že mě lidi nepoznají na kilometr daleko, že na mě cigáni nebudou řvát sračky a lidi se mě nebudou ptát jestli mám paruku. vydržím to maximálně měsíc, hádám.
musím si ještě přečíst češtinu a podopsání tohohlenctoho psát další hromadu sraček do angličtiny. nevím proč, ale vůbec se mi nechce, to je ale překvapující co. taky musím psát omluvenky. je jich mnoho, jelikož jsem ztratila omluvný list. no me gusta. jsem ráda, že tenhle týden je jen do středy. kdyby nebyl, tak jsem smutnější než jsem a to už není zdravé.
dneska se mi do rukou dostala videa z roku 88 z čété dva, na kterých maminka zpívá a vypadá jako velký tyrkysový pytel. smála jsem se až jsem se za břicho popadala a ne, nebylo to doremi. doremi bylo zaprvé později a zadruhé na nově, neznalci. tss. kdyby to někoho zajímalo, tak ho pořád dávají v televizi a koukali jsme na něj u olina s verčou, ha.
těším se na listopad. listopad bude super. začíná bendhýrou najt u vendulinky, jestli mi tedy odpustí ty vlasy, muck! pak hezky na pains do prahy s drahým, další týden wwwčka, další týden prago a další týden blood red shoes. miluju blood red shoes, chci hrát a zpívat jako laura-mary a ták. začínám umět dost jejich písniček na kytáru, jelikož jsou lehké, ale neumím do toho zpívat, jelikož to je těžké. víšco. nechápu, proč mi víc místa v posteli zabírají kytary než já. vyháněj mě.
kakám na nějaké další psaní tady, musím psát další, ještě nudnější věci, takže pardón. zas někdy.

meanwhile sledujte music-portal.cz ; drahý tam píše a asi tam budu mít někdy po 4.11. fotky, heh
 


Komentáře

1 Ta nejhloupější, 14 let Ta nejhloupější, 14 let | Web | 22. října 2012 v 22:07 | Reagovat

Po 4. tam zavítám ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.