with you

12. listopadu 2012 v 9:46 | linda
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mab4k3BqBB1ra1tz9o1_500.jpg


dobré ráno drazí a milí. mám po odběrech a sedím doma, kouřím a mrznu. how much cooler can my life get, right? ne, dobře. takhle to moc kůlovně nezní ale to příjde. stejně byly poslední dva týdny tak trochu out of this world a vzhledem k tomu, že se blíží konec roku tak si to sem musím napsat, neasi. chybělo by to do shrnutí, víšco.
období posledních dnů bylo super, jelikož jsme byli pořád s drahým a dělali samé super věci a tak. byla jsem u zrodu nového supersongu, jehož bass line se zrodila u nás v obýváku (ha!) a učila jsem se španělštinu na zkoušce (debilní nápad, slyšela jsem vlastní myšlenky asi tak jen z jedné pětiny ale jebat, žejo. dostala jsem z toho trojku a z toho, když jsem se to učila doma tak za pět. lol.
v pátek druhého jsme byli s děckama na gaudeamu v brně, z čehož si pamatuju úplné kulové, protože jsme ocasové museli začít chlastat už ve vlaku tam, vypili jsme půl litra pražské a v brně dali brko, takže jediné co si pamatuju je hnusné počasí, nekonečnou cestu tramvají, totální dezorientaci na tom debilním výstavišti, mokro v botech a příšernou přednášku o studiu v kanadě s tou nejnervóznější přednášející ever. cestu zpátky jsem prospala, nic nového.
v sobotu třetího, následovala helouvínksá band hero night u vendulinky, kde mě donutili zpívat. nesnáším, když se mě nutí zpívat, ale nebylo to nakonec vůbec tak hrozné. po návštěvě teska pro honzíkovo lambrusco to dokonce byla fakt prdel, protože honza byl strašně vtipně napraný a říkal vtipné věci a dělal vtipné věci a byl strašně vtipný. s drahým jsme šli za simona a alishu, oroginální jak prase neasi.
v neděli čtvrtého začal náš superní výlet do prahy na the pains of being pure at heart. cestou tam se nám povedlo zabrat si vlastní kupé a koukali jsme vyvalení na family guy, z libně jeli na mámin byt, flákali se, k večeru jeli do centra a pak jsme jako totální debilové přijeli k meetfactory o hodinu dřív, než koncer začínal. ale zase kdo může říct, že půjčoval pains zapalovač, že. TROLOLOLOLOOOOO! předskokanem byl dné, na kterém jsme nevydrželi, neb to byla nejdepkóznější depka a pak už jen pains, kteří byli super až na ten podělaný déšť co se spustil, když koncert skončil. chtěli jsme jako normální smrtelníci odjet hned druhý den domů, jenže to bychom nebyli my aby se nestala nějaká píčovina, tudíž jsme odjížděli až v úterý, protože v pondělí se nám zasekl zámek a nemohli jsme se dostat ven z bytu a odemykala nás maijitelka asi až kolem sedmi večer vlastníma klíčema = more flákání and more koukání na primu cool.
ve středu sedmého jsem se ráno probudila ve čtyři s tím, že nic nevidím na pravé oko a tečou mi z něj hektolitry vody a nemůžu ho otevřít. máma mi musela teda kapat kapky násilím a já jsem umírala v posteli a nešla do školy. ten samý scénář se opakoval i další den, kdy mě drahý donutil zajít k očnímu, který mi s radostí oznámil, že mám zánět jak rohovky, tak spojivky. lol.
pátek devátého se nesl v podobném duchu, strávila jsem ho v čekárně na gynekologii od devíti do jedné a stejně na nic nepřišli, akorát na to, že vážím 56.1 kilogramů. dík moc, za to mi to čekání faaakt stálo. večer jsem byla s přáteli na kávě. (takhle to zní celkem intelektuálně) a pomlouvali jsme zase absolutně všechny, plus, dohodli jsme se že pojedem na letošní zkruhu, protože proto.
dneska jsem byla na těch odběrech, zítra mě čeká ještě znova oční a v pátek asi koncert ve frýdlantě a pak už konečně PRAGOPYČO. těším se jak malé děcko, což je ovšem dost pochopitelné. taky si tenhle týden budu muset dopsat miliardu písemek a tak, takže beztak budu zas ze všeho propadat, jelikož jsem hloupoučká. fnukkkkkkk
už je to dlouhé jak prase, tak píčoviny budu psát zase jindy, često ;) bajdvej, noví crystal castles jsou supr.
 


Komentáře

1 V. V. | 13. listopadu 2012 v 19:58 | Reagovat

Moc hezká fotka, ta z bendhírounajt. :D ale klidně jsi mohla říct, že to byla nuda. :D protože byla!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.